Popularne miody

Oferujemy 100% polskiego miodu pszczelego poprzez minimalistyczne przetwarzanie z uwzględnieniem procesów zarządzania pasiekami i traktowania pszczół z najwyższym szacunkiem. Miody z firmy Raglan to najwyższa jakość, którym jest produkt niefiltrowany i nie traktowany termicznie.

Nasz miód

Tak jak każdy rocznik szczepu wina różni się smakiem, tak każdy słoik naszego miodu posiada niepowtarzalny smak, który produkowało 50 tysięcy pszczół przez kilka dni. Nigdy nie standaryzujemy miodu ani nie dodajemy żadnych polepszaczy spożywczych – nie poprawiamy tego co doskonałe. Nie importujemy miodu spoza granic Polski. Miody premium Raglan są tylko i wyłącznie efektem pracy milionów pszczół w naszych pasiekach. Polskie miody to bogaty repertuar smaków i witamin które są wynikiem bogactwa naszej przyrody obfitującej w wierzby, łąki, sady, lasy, roślinność dorzecza rzek aż po pożytki spadziowe, nawłociowe czy wrzosowe. Pracujemy intensywnie aby zaoferować nasz prawdziwy polski miód. Nasze podejście jest proste – patrzymy na miód z perspektywy pszczoły, a efekt naszej pracy to natura w jej czystej formie.

Miody z naszych pasiek nie są przetwarzane mechaniczne ani termiczne. Szczegółowo planujemy rozmieszczenie pasiek, dopasowując się do sezonowości roślin. Podążamy za pożytkami, które występują w najczystszych regionach Polski.